درباره من

امیر محمد خجسته

امیر محمد خجسته – مشاور سئو در اصفهان

من در زمینه دیجیتال مارکتینگ به ویژه سئو فعالیت دارم و شبانه روز ، وقت خودم را به مطالعه و تحقیق درباره با این علم تمام نشدنی میگذرانم. تاکنون سعی کرده ام در کارم نظم خاصی را داشته باشم تا همگان از من به نیکی نام ببرند. لازم به ذکر است من بشدن علاقمند به سئو و مشاور سئو در اصفهان می باشم.

من میتوانم در اصفهان به تیم کاری شما ملحق شوم و توانایی هایم را با شما برای رسیدن به هدفی مشخص به اشتراک بگذارم. اگر اطلاعات و توانایی های شما بیش تر از من است من حاظرم به کارآموزی در کنار شما بپردازم و اگر اطلاعات و توانایی های من بیشتر از شما است، میتوانم درکنار شما مشغول به کار و به اشتراک گذاشتن تجاربم شوم. فعالیت بعنوان کارآموزی و یا همکاری در پروژه هیچ تفاوتی برای من ندارد چرا که من عاشق حوزه فعالیتم می باشم و بشدت دنبال یادگیری…

برخی از توانایی های من:

سئو (SEO)

به دلیل داشتن تحقیقات زیاد و علاقه فراوان ، در این چندسال فعالیت توانسته ام تجربه های خوبی را در زمینه سئو سایت کسب کنم. من میتوانم بعنوان مشاور سئو در اصفهان در پروژه شما فعالیت کنم؛ و یا شخصا پروژه سئو سایت شمارا بر عهده بگیرم.

طراحی سایت (Web Design)

من میتوانم در زمینه طراحی سایت نیز با شما همکاری کنم. از طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی گرفته تا پیاده سازی نکات UI-UX در سایت و شخصی سازی. لازم به ذکر است عمده فعالیت های من در سمت کاربر (Front-End) و در حوزه وردپرس قرار دارد.

برخی از افتخارات من

[wps_custom_gallery source=”media- 3184,3185″ limit=”20″ link=”lightbox” target=”self” width=”230″ height=”160″ title=”never”]

 

 

 

امتیاز:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا