آموزش سئو در اصفهان

آموزش سئو در اصفهان، یکی از الزامات صاحبین کسب و کار در اصفهان است. در دوره آموزش سئو در اصفهان آکادمی فن سئو به برسی کامل و جامع سئو به صورت ویدئویی خواهیم پرداخت و پس از جلسات آموزشی، جلساتی برای رفع ایراد و پرسش و پاسخ برگزار خواهیم کرد. در ادامه به معرفی کامل دوره آموزش SEO در اصفهان خواهیم پرداخت.

کلاس آموزش سئو در اصفهان

اهمیت یادگیری سئو در اصفهان

سئو (SEO) در واقع به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. اگر شما هم کمی در زمینه دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و یا آموزش طراحی سایت در اصفهان فعالیت داشته باشید متوجه شده اید که تنها طراحی سایت برای دیجیتالی شدن یک کسب و کار کافی نمی باشد. هنگامی که شما یک وب سایت را طراحی کرده اید، اکنون نیاز به بازدیدکننده دارید تا محصولات و یا خدمات شما دیده شوند. در اینجا سئو به کمک شما می آید و کمک میکند تا بتوانید از موتور های جستجو مانند گوگل، بازدید کننده دریافت کنید و محصولات و خدمات خود را بفروش برسانید.

یادگیری سئو در اصفهان چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما به خوبی در دوره های آموزش سئو در اصفهان شرکت کنید و آنهارا با موفقیت به پایان برسانید می توانید در شرکت های مختلف اصفهانی بعنوان سئوکار استخدام شده و حقوقی ماهیانه از 2 تا 15 میلیون را تجربه کنید. همچنین می توانید برای کسب و کار خودتان بعنوان سئوکار فعالیت کنید و از رقبای خود سبقت گرفته و برند خود را محبوب کنید.

پیشنهادی: دیجیتال مارکتر کیست؟

سرفصل های دوره آموزشی سئو در اصفهان

سرفصل های این دوره آموزش سئو در اصفهان

  1. برسی مفهوم سئو (Semantic SEO)
  2. برسی نحوه کارکرد موتور های جستجو (Search Engine)
  3. برسی ساختار الگوریتم های گوگل (Google Algorithm)
  4. آموزش کامل سئو تکنیکال (Technical SEO)
  5. آموزش کامل سئو داخلی (On page SEO)
  6. آموزش کامل سئو خارجی (Off page SEO)
  7. برسی کامل تکنیک های افزایش رتبه در گوگل (Google Ranking Factors)

ثبت نام در دوره سئو در اصفهان

این دوره آموزشی توسط من یعنی امیر محمد خجسته  برگزار خواهد شد و به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت فن سئو قرار می گیرد. برای ثبت نام در دوره آموزشی سئو در اصفهان بر روی دکمه زیر کلیک کنید و به صورت رایگان ثبت نام کنید!

 

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از این تگ های HTML می باشید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>